Úvod > Základní škola > Výchovný poradce

Výchovný poradce:

• Mgr. Marika Veselá, tel. 608 611 290
  • Mgr. Hana Hylasová

Konzultace poskytujeme zájemcům kdykoli po předchozí domluvě.

Výchovný poradce ve škole:

• zabezpečuje poskytování poradenských služeb
  • spolupracuje s třídními učiteli a dalšími pracovníky školy při řešení problémů
  • zabezpečuje vzdělávání a integraci žáků se speciálními vzdělávacími potřebami
  • vede záznamy o žácích s problémy vzdělávacími, výchovnými a žácích ze znevýhodněného prostředí
  • poskytuje informace  o poradenských zařízeních a zprostředkovává zájemcům možnost využití jejich služeb
  • poskytuje pomoc při problémech s prospěchem a chováním
  • pomáhá při výběru dalších možností vzdělávání a poskytuje služby kariérového poradenství
  • průběžně spolupracuje s institucemi, které se na školu obrátí při řešení problémů

Výstava středních škol Karlovarského kraje

Kam po základní škole? Rozhodování vycházejícím žákům může usnadnit 8.ročník výstavy středních škol.

>>  Výstava středních škol  <<

Publikováno 9. 9. 2021 18:34

Vzdělávací mapa škol Karlovarského kraje

Vážení rodiče, žáci devátých ročníků,

vytvořili jsme pro vás ve spolupráci s Karlovarským krajem informační materiál Vzdělávací mapa Karlovarského kraje, který obsahuje ucelené informace o všech středních školách v kraji, největších zaměstnavatelích a nejvíce poptávaných profesích, základní údaje o podnikání a zaměstnání a řadu užitečných odkazů. Jedná se již o druhé, aktualizované vydání tohoto informačního materiálu, který by vám měl usnadnit rozhodování o budoucím studiu na střední škole. Materiál je k dispozici v příloze této zprávy, případně u výchovné poradkyně školy. Dále si vás dovolujeme informovat, že máme při Krajské hospodářské komoře zřízeno Kontaktní místo pro spolupráci zaměstnavatelů a škol, v rámci něhož vám nabízíme zdarma řadu služeb, které vám mohou pomoci při kariérovém poradenství a komunikaci s místními zaměstnavateli. V případě zájmu o spolupráci a dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Za tým Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje

Ing. Lenka Mansfeldová

Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje

nám.Jiřího z Poděbrad 478/33, 35202 CHEB

Publikováno 23. 2. 2021 1:07

Další burzy škol pro vycházející žáky

Každý rok nabízíme vycházejícím žákům burzy/výstavy středních škol a snažíme se tak usnadnit jim jejich výběr. Vzhledem ke složité epidemiologické situaci nemůžeme letos školy navštěvovat osobně. Proto je možné zúčastnit se burzy škol ONLINE. Připojte se přes internet do on-line prostředí škol, které se burzy účastní a můžete se vyptávat na vše, co vás o škole zajímá.

Komplexní přehled o vzdělávání v Karlovarském kraji naleznete též na Školském portálu Karlovarského kraje: >> http://www.kvkskoly.cz/Stranky/default.aspx <<

Publikováno 23. 2. 2021 1:05

Den otevřených dveří Střední pedagogické školy

SPŠKV

Vážení rodiče, milí deváťáci,

STŘEDNÍ PEDAGOGICKÁ ŠKOLA, GYMNÁZIUM A VOŠ v Karlových Varech Vás chce prostřednictvím svých internetových stránek informovat, že dne

20. listopadu 2020 proběhne na této škole Den otevřených dveří online https://youtu.be/yKKlXhDMlSg.

Další informace jsou na webových stránkách SPgŠ,GaVOŠ:

Publikováno 23. 2. 2021 1:03

Informace pro rodiče vycházejících žáků 2020 / 2021