Úvod > Základní škola > Výchovný poradce > Vzdělávací mapa škol Karlovarského kraje

Vzdělávací mapa škol Karlovarského kraje

Vážení rodiče, žáci devátých ročníků,

vytvořili jsme pro vás ve spolupráci s Karlovarským krajem informační materiál Vzdělávací mapa Karlovarského kraje, který obsahuje ucelené informace o všech středních školách v kraji, největších zaměstnavatelích a nejvíce poptávaných profesích, základní údaje o podnikání a zaměstnání a řadu užitečných odkazů. Jedná se již o druhé, aktualizované vydání tohoto informačního materiálu, který by vám měl usnadnit rozhodování o budoucím studiu na střední škole. Materiál je k dispozici v příloze této zprávy, případně u výchovné poradkyně školy. Dále si vás dovolujeme informovat, že máme při Krajské hospodářské komoře zřízeno Kontaktní místo pro spolupráci zaměstnavatelů a škol, v rámci něhož vám nabízíme zdarma řadu služeb, které vám mohou pomoci při kariérovém poradenství a komunikaci s místními zaměstnavateli. V případě zájmu o spolupráci a dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Za tým Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje

Ing. Lenka Mansfeldová