Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Žákovský parlament na návštěvě u starosty města

Žákovský parlament na návštěvě u starosty městaV předvánočním čase žákovský parlament, složený z žáků naší ZŚ, navštívil starostu města p. Bělíčka. Návštěva to byla velmi příjemná. Došlo k vzájemnému představení a osobnímu seznámení dětí s panem starostou. Pan starosta dětem sdělil, jak si bude spolupráce s dětmi vážit, jelikož se s parlamentem domluvil na užším kontaktu, např. v oblastech vyrozumívání občanů o akcích prostřednictvím dětí, pomocných aktivit v dalších rozličných oblastech na území našeho města. I děti se nezalekly nastavené spolupráce a představily panu starostovi i jejich plán pro rok 2024. Starosta slíbil podporu dětem v jejich naplánovaných aktivitách. Všichni si vzájemné popřáli šťastné a veselé Vánoce, zdraví v roce 2024 a slíbili si, že se brzy opět sejdou. Žáky parlamentu doprovázely koordinátorky projektu Mgr. Hana Procházková a p. Monika Součková.