Úvod > Základní škola > Aktuality > V Odznaku všestrannosti opět drtíme konkurenci

V Odznaku všestrannosti opět drtíme konkurenci

Datum konání:
4.4.2024

Dne 4.4.2024 se uskutečnilo okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Tato soutěž probíhá v rámci celorepublikového projektu Česko sportuje.

Letos se této sportovní akce již tradičně zúčastnila i naše škola a v silné konkurenci jsme obstáli na výbornou.

V kategorii družstev jsme se od první disciplíny drželi v čele a 1. místo jsme obhájili i po poslední disciplíně s náskokem téměř 2000 bodů před druhým týmem.

V kategorii jednotlivců vybojovali naši sportovci celkem sedm míst na stupních vítězů, z nichž si všichni dokonce zajistili postup na krajské finále, které se bude konat na konci května v Ostrově nad Ohří.

Ve svém ročníku vyhrál Ludvík Killinger, Anna Krajíčková a Penny Makovičková, na druhém místě se umístila Petra Halčinská, Jakub Belanec na třetím místě skončil Lukáš Vopat a Natali Strmisková.