Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Setkání ekoškol Karlovarského kraje

Setkání ekoškol Karlovarského krajeSetkání ekoškol Karlovarského kraje

Já, koordinátorka ekoškoly (Šárka Krausová) a naše dvě ekotýmačky Aneta Z. a Emily Č. jsme v pondělí 13. 6. vyrazily na setkání asi deseti zástupců ekoškol Karlovarského kraje. To proběhlo tentokrát v Základní škole v Karlových Varech, Komenského ulici. Cílem setkávání, které probíhá dvakrát do roka, je seznámení se s prací ekotýmů na jiných školách, načerpání inspirace a zkušeností pro další práci. Přátelské setkání zahrnovalo shrnutí práce místního ekotýmu, který si pro naše žáky připravil interaktivní hru zaměřenou na J. A. Komenského. Učitelé si navzájem krátce podiskutovali nad problematikou práce ekoškol a prohlédli si místní karlovarskou školu. Na závěr pro nás byla připravena exkurze do nedaleké čističky odpadních vod. Celé setkání zpříjemnilo i chutné občerstvení a příští rok se těšíme na uspořádání této akce i v naší škole.