Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > PŘIHLÁŠKY NA STŘEDNÍ 2024

PŘIHLÁŠKY NA STŘEDNÍ 2024Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci,

od 1.2.2024 budete moci podávat přihlášky na střední školy do maturitních i učebních oborů pro Vaši vycházející dceru, Vašeho vycházejícího syna z 9.ročníku a nebo také pro žáky a žákyně s velmi dobrým prospěchem z 5. a 7.ročníku do víceletých gymnázií. Zatím stále ještě nejsou k dispozici formuláře nebo webové přístupy k digitálnímu vyplňování přihlášek. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zpřístupnilo informační webové stránky:

www.prihlaskynastredni.cz/rodice-zaci .

Na těchto webových stránkách se můžete seznámit s postupy, podle kterých se budou přihlášky na střední školy řešit. Seznamte se prosím s nimi.

Děkuji Vám za spolupráci. Mgr. Hana Hylasová