Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Krajská gymnastika ASPV

Krajská gymnastika ASPVV sobotu 13. dubna hostila hala multifunkčního centra na Březové gymnastky z Karlovarského kraje v soutěži Asociace Sportu po Všechny. Děvčata závodila v gymnastickém čtyřboji – kladina, hrazda, přeskok a prostná. Utkalo se zde 5 kategorií v závodu družstev i jednotlivkyň. Nejúspěšnější závodnice z Ostrova a Březové získaly jednak medaile, ale zároveň si zajistily postup na republikové finále. Březovačky získaly v soutěži družstev dvě stříbrné medaile (v kategoriích mladší žákyně I. a II.) a několik medailí v jednotlivkyních (1. Anežka Weissová, 3. Machálková Natálie; 2. Petričáková Nela; 3. Nováková Petra; 2. Wagnerová Marie). Děkujeme dívkám za pěkné výkony a přejeme hodně štěstí těm, které nás budou reprezentovat na republikovém finále v Doubí u Třeboně.