Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Projekt: Les poznání na Knocku, Kamenice

Projekt: Les poznání na Knocku, KameniceZákladní škola v Březové je partnerem projektu „Les poznání na Knocku, Kamenice“. 

Cílem projektu je rozvoj rekreačních funkcí lesa v blízkosti kapličky na Kamenici v lokalitě zvané na Knocku prostřednictvím interaktivní naučné a relaxační stezky využívající prvky landartu a posilující místní identitu.

 Realizace projektu má pozitivní vliv na zvýšení rekreačního potenciálu tohoto krásného místa s využitím místních zdrojů, materiálů, vegetace, různorodosti terénu a výhledů do krajiny. Díky tomu došlo k posílení environmentálních a neproduktivních funkcí lesa.

 Projekt byl spolufinancován z Programu rozvoje venkova na období 2014 - 2020 iniciativy LEADER (CLLD) administrované prostřednictvím MAS Sokolovsko o.p.s.

logo eu[1].jpg  logo leader.jpg   Logo PRV.jpg  Logo MAS.png