Drobečková navigace

Úvod > Sport a kroužky > Sportovní gymnastika > Pojďte cvičit s Maruškou

Pojďte cvičit s Maruškou

uvod.png

 Ahoj všichni, protože se již snad situace zlepšuje a pomalu se (snad) blíží náš návrat do tělocvičny, rozhodla jsem se vás touto cestou na ten návrat alespoň trochu připravit.

Pomalu se blíží léto, a tak můžeme každý týden trávit nějaký ten čas venku a rozpohybovat všechny naše ztuhlé svaly v těle.

Každý týden tu na vás bude čekat jedna výzva nebo jeden úkol, na který máte sedm dní, abyste ho splnili. Za každý splněný úkol dostanete určitý počet bodů, takže bude třeba, abyste svůj výkon nějak zdokumentovali (foto, video, potvrzení rodičů...). Body vám budeme postupně sčítat a na konci výzvy odměníme ty nejlepší z vás. Ale protože cvičíme především pro radost, je pro nás důležité, abyste si cvičení touto formou alespoň trochu užili. Takže klidně zapojte mamku, taťku, ségru, kamarádku nebo koho chcete. Pokud by někdo nechtěl videa/fotky nebo vaše zážitky sdílet na FB skupině Sportovní gymnastika Březová, můžete je zasílat přímo mě, a to jak na messenger Marie Wagnerová, nebo na email: wag.maruska@seznam.cz nebo taktéž na WhatsApp 728496688.

Doufám, že se brzy uvidíme a už teď se těším na Vaše příspěvky.                Maruška

   >>  1. výzva  <<

   >>  2. výzva  <<

   >>  3. výzva  <<

   >>  4. výzva  << 

   >>  5. výzva <<

   >>  6.výzva  <<

   >>  7.výzva  <<

   >>  8.výzva  <<

   >>  9.výzva  <<

   >>  10.výzva  <<