Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Zeměpisná olympiáda 2021

Zeměpisná olympiáda 2021Letošní zeměpisná olympiáda se netradičně (už jsme si zvykli, že celý rok je velmi netradiční) konala distančně z domova formou online testů.

Školní kolo bylo pořádané přes naše teamsy a nejúspěšnější řešitelé ze třech kategorií postoupili do okresního kola – Jan Krajíček, Samantha Pulko, Petrlíková Tereza, Pudil Jaroslav, Zuzana Michálková, Liliana Palečková, Nella Sacherová, Helena Bartošová a Michaela Peterková.

Okresní kolo již řídila online Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy. Nejlépe si v tomto kole vedla Zuzka Michálková, která obsadila 2. místo a tím si zajistila postup do kola krajského. V krajském kole jí pak patřila 9. příčka.

Děkujeme všem zúčastněným žákům za aktivní přístup a Zuzce gratulujeme k dosaženému úspěchu.

Krausová Šárka