Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > V okresním kole Odznaku všestrannosti opět vítězili naši borci

V okresním kole Odznaku všestrannosti opět vítězili naši borciDatum konání:
5.4.2023

Dne 5.4.2023 se uskutečnilo okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Tato soutěž probíhá v rámci celorepublikového projektu Česko sportuje. Letos se této sportovní akce již tradičně zúčastnila i naše škola a v silné konkurenci jsme obstáli na výbornou. V kategorii družstev jsme se od první disciplíny drželi v čele a 1. místo jsme obhájili i po poslední disciplíně s náskokem více jak 2 500 bodů před druhým týmem. V kategorii jednotlivců vybojovali naši sportovci celkem 8 míst na stupních vítězů, někteří si dokonce zajistili postup na krajské finále, které se bude konat na konci května v Ostrově nad Ohří. Ve svém ročníku vyhrál Lukáš Vopat a Petra Halčinská, na druhém místě se umístila Penny Makovičková, Marie Panzerová, Jan Krajíček, Ludvík Killinger a Anna Krajíčková a na třetím místě se skončil Petr Macháček. Postup na krajské finále si zajistila také Eliška Pivarčiová.