Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Úspěch v McDonald´s Cupu

Úspěch v McDonald´s Cupu



Měsíční cesta McDonald´s Cupem (fotbalovou soutěží žactva 1. stupně) byla zakončena krásným úspěchem. Do soutěže nastoupila dvě březovská družstva – A (2. - 3. třída) a B (4. – 5. třída).

Začalo to v dubnu, když se družstvu B ve složení – Brláš Petr, Strupf Jakub, Hradský Matěj, Vrtělka Jakub, Le Matěj, Schneider Jakub, Petričák Lukáš, Jablonský Ondřej, Balát Adam, Putyra Daniel – podařilo postoupit z okrskového kola do kola okresního. Družstvo A ukončilo soutěž v základním kole.

Dále v okresním kole vybojovali kluci druhé místo a tím si zajistili postup do krajského finále, které se opět konalo na stadionu Baníku Sokolov. Naši hráči bojovali velmi usilovně, ale bohužel ani stříbrná medaile nestačila na vysněnou účast v republikovém finále. Můžeme se však pochlubit alespoň oceněným nejlepším střelcem soutěže – Matějem Hradským a nejrychlejším střelcem gólu Adamem Balátem.

Odměnou za úspěch kromě drobných cen a medailí bylo družstvu i pozvání od školy do McDonaldu. 

Gratulujeme medailistům a děkujeme všem fotbalistům za reprezentaci školy.

 

Š. Krausová