Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Umělecké pásmo ke Dni učitelů

Umělecké pásmo ke Dni učitelůDatum konání:
30.3.2023

30.3.2023 žáci a žákyně naší školy pod vedením Mgr. Evy Mokré, dipl.um., Mgr. Heleny Balákové a p. asistentky Kristýny Němcové předvedli krásné vystoupení věnované nejen pedagogům naší školy, ale i p. učitelkám z mateřských škol z Březové, Citic a Dolního Rychnova. Samozřejmě je v publiku podporovali i jejich spolužáci z 1.st. i 2. st. i budoucí prvňáčci z mateřských škol.

S velmi hezkým představením vystoupil náš hudební kroužek za pěveckého i hudebního doprovodu p. uč. E. Mokré. Pásmo básní "šitých na míru" přímo na naši školu předvedli žáci a žákyně v režii p. uč. H. Balákové. Koncert byl obohacen hrami našich žáků a žákyň na různé hudební nástroje, na které se "naučili" v ZUŠ. Celé pásmo skvěle doplnilo vystoupení tanečního kroužku. Děvčata v choreografii p. asistentky K. Němcové zatančila pro malé i velké diváky.

Jelikož to byla oslava Dne učitelů, navštívil nás i samotný Jan Amos Komenský. 

Celé představení se velmi povedlo a všichni zúčastnění si zaslouží velkou pochvalu. Opět se ukázalo, že jsou v naší škole velmi šikovní žáci a velmi šikovné žákyně. A my pedagogové jim za to moc děkujeme.