Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Třídní schůzka pro vycházející žáky 9.ročníku

Třídní schůzka pro vycházející žáky 9.ročníku

Datum konání:
26.10.2021

Vážení rodiče žáků 9. ročníku,

zveme Vás na mimořádnou třídní schůzku, během které Vám předáme důležité informace k přijímacím zkouškám pro školní rok 2021/2022.

Termín konání: 26. 10. 2021

Místo:                  Lobby v přízemí naší školy

Čas:                       16:30 – 17:30 h

Toto téma je velmi zásadní, prosíme Vás o co nejširší účast. V případě, že se nebudete moci dostavit v tomto termínu, máte možnost si domluvit individuální konzultaci s výchovnou poradkyní pro 2. stupeň s Mgr. H. Hylasovou.

Prosím, nezapomeňte na hygienická opatření a mějte s sebou ochranu úst a nosu (respirátor třídy FFP2).

Děkujeme Vám za spolupráci.

Mgr. Hana Hylasová, výchovný poradce pro 2. stupeň ZŠ Březová

Mgr. Albín Očkay, třídní učitel 9. A