Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Tři králové k nám přicházeli...

Tři králové k nám přicházeli...... štěstí, zdraví, dlouhá léta vinšovali. I letošního 6. ledna se podařilo čtveřici deváťáků skvěle navodit atmosféru svátku Tří králů nejen u nás ve škole, ale i v mateřských školkách Komenského a  Smetanova na Březové, v Citicích či Dolním Rychnově. Písničkou a přáním potěšili také zaměstnance březovského městského úřadu i obyvatele domu s pečovatelskou službou. 

Naplno své poslání tři králové naplnili v odpoledních hodinách, kdy v doprovodu pana Králiče za svá přání získali finanční prostředky do charitativní Tříkrálové sbírky. Všichni její přispěvatelé si zaslouží opravdu velké poděkování.

Chválíme Natálku, Pepu, Járu a Honzu, že se své úlohy zhostili tak výborně.