Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Trénink s olympionikem

Trénink s olympionikem



Datum konání:
4.10.2023

Díky projektu Olympijský víceboj, zapojení všech žáků naší školy do plnění sportovních disciplín a zejména štěstí při losování, jsme měli tu čest ve čtvrtek 5.10.2023 přivítat v naší tělocvičně Trénink s olympionikem.

Tým Olympijského víceboje k nám zavítal s téměř tříhodinovou akcí, při které se sportovalo, vzdělávalo, fotilo a nechyběla ani autogramiáda a odměny pro všechny sportovce. Hlavní hvězdou tréninkového dne byla juniorská mistryně světa a Evropy ve skoku do výšky Míša Hrubá. Pro 48 žáků školy byl připraven zajímavý sportovní a vzdělávací program. Celou akci moderoval a vedl úvodní besedu s Míšou iluzionista Pavel Dolejška. Děti si sportování i doprovodný program moc užily, stejně jako Míša Hrubá, která se aktivně účastnila všech her. 

Chválíme všechny děti za fair-play a zápal při sportování, divákům děkuji za fandění, a zejména moc děkujeme projektu Olympijský víceboj za celou akci, kde měly děti možnost sportovat ve společnosti naší vrcholové závodnice.