Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Sportovní gymnastika

Sportovní gymnastikaDatum konání:
10.3.2022

Hurá, zpět do víru soutěží.

Nejhorší část covidové doby, doufáme, pominula a my jsme se opět vrhli do víru sportovních soutěží.

Začali jsme basketbalem starších kluků, kde jsme se umístili na 6. místě v okresním kole. Nebyl to hned medailový rozjezd, ale hoši hráli velmi dobře a hru si užili.

Ve čtvrtek 10. 3. jsme pěkný den strávili na okresním kole ve sportovní gymnastice, kde naši školu reprezentovala hned 3 družstva. Mladší žákyně (Šihovcová Zuzana, Šeligová Melisa a Zímová Valérie), starší žákyně (Schugová Sandra, Francová Justýna, Sacherová Nella, Rakašová Markéta, Krausová Martina, Burešová Michaela) a starší chlapci (Ohnesorg Jiří, Gaži Dominik, Köhler Dan, Pudil J.). Družstva mladších žákyň a starších hochů získala zlato a starší žákyně vybojovaly stříbro. Z jednotlivců si ze soutěže odnesli medaile ještě tito naši závodníci: Šihovcová Z. (1.), Šeligová M. (2.), Ohnesorg J. (1.) a Gaži D. (2.). Gratulujeme.

Jsme rádi, že lze opět poměřit své výkony s okolními školami a zdravě si spolu zasportovat a těšíme se letos ještě na volejbal, vybíjenou, atletiku, Olympijský víceboj, minikopanou a McDonald’s cup. Hurá, zpět ke sportu!

                                                                                                                                 Krausová Šárka