Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Škola v přírodě 7.A den sedmý

Škola v přírodě 7.A den sedmýDatum konání:
26.9.2021
Datum ukončení:
3.10.2021

Poslední den naší školandy jsme museli začít velkým úklidem, příprava na včerejší diskotéku totiž způsobila v některých pokojích totální chaos. Poté jsme si společně s ostatními třídami zahráli hru "Míčovanou", ve které sedmáci skončili druzí díky výhře nad týmem osmáků, deváťáci už bohužel byli nad naše síly. Po obědě jsme vyrazili na prohlídku Jáchymovských mlýnků a cestou zpět musely všechny týmy rozluštit další šifru pro zisk poslední indicie. Podařilo se, a tak se na hotelu všichni radovali z další nápovědy. Před večeří vyvrcholila naše hra "O poklad pevnosti Boyard, všechny týmy zvládly najít klíčové slovo a díky tomu mohly v pokladnici sbírat boyardy. Zítra nás čeká poslední část, směna boyardů za opravdové ceny. Už se moc těšíme na všechny rodiče.