Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Setkání ekoškol Karlovarského kraje 2023

Setkání ekoškol Karlovarského kraje 2023Setkání ekoškol Karlovarského kraje

Cílem každoročního potkávání koordinátorů ekoškol a jejich ekotýmů v Karlovarském kraji je vždy snaha o načerpání nových nápadů s vedením ekoškoly, sdílení zkušeností s fungováním ekoškoly a prezentace příkladů dobré praxe. Zástupci našeho ekotýmu – Jana, Kristýna, Lucka a Andrea – se letos spolu s p. uč. Krausovou také této akce zúčastnily.

Schůzka se konala letos na 6. ZŠ Cheb, absolvovaly jsme prohlídku prostor školy i přilehlých pozemků, udělaly jsme si ekovíceboj a výsledky zaznamenaly do pracovního listu a zahrály drobné ekohry. Učitelé prodiskutovali problematiku vedení ekoškoly a nechybělo ani zdravé drobné občerstvení.

Příští rok se setkání uskuteční na naší škole, na což se těšíme.