Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Rozloučení s deváťáky

Rozloučení s deváťákyRozloučení s deváťáky

Začalo to ve středu zvoněním a rámusením, kdy deváťáci prošli celou školu, aby se se všemi žáky rozloučili, podepsali se jim na památku a pozvali je na své vystoupení do kinosálu.

Své závěrečné vystoupení pojali deváťáci jako show Vlasty Krause (zkrácení jmen: Vlasta Hänsch – asistentka; Šárka Krausová – třídní uč.). V ní se představili všichni žáci devítky formou drobných scének, nechyběl ani tanec doplněný reklamami. Při závěrečné prezentaci medailonků jednotlivých žáků už celý kinosál slzel a potleskem se s devítkou rozloučil.

Tradičně bylo celé loučení zakončeno v pátek v zasedacím sále MFC slavnostním předáváním vysvědčením za účasti pana starosty, ředitele školy, paní zástupkyně, všech učitelů a mnohých rodičů. Směrem k deváťákům bylo proneseno mnoho krásných slov proložených hrou na klarinet a příznačnou básní. Po rozdání posledního vysvědčení povinné školní docházky a drobných dárků potěšilo všechny i výborné občerstvení.

Přejeme deváťáků šťastné vkročení do dalšího života a aby si vždy plnili své sny. Slibujeme, že my budeme zapomínat pomalu.