Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Republikové finále v Atletickém čtyřboji

Republikové finále v Atletickém čtyřbojiDatum konání:
13.6.2024

Dne 13.06.2024 se konalo Republikové finále v Atletickém čtyřboji v Holešově u Zlína, kam se probojovalo i naše družstvo starších žáků ve složení Ludvík Killinger, Jan Krajíček, Tommy Luis Hirth, Matyáš Šedivec a Lukáš Vopat. Již postup byl pro naše borce obrovským úspěchem, jelikož většina z nich se nevěnuje atletice naplno. V konkurenci všech krajských vítězů z celé ČR nakonec obsadili hoši krásné 8. místo, kdy se neztratili v soubojích ani s ryzími atlety. Za zmínku stojí výkon Ludvíka Killingera, který časem 7,60 sec. v běhu na 60 metrů obsadil 2. místo. 

Všem sportovcům moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy.