Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Pomůcky pro školní rok 2022/2023

Pomůcky pro školní rok 2022/2023Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci, žáci a žákyně,

s blížícím se začátkem nového školního roku předkládáme seznamy pomůcek, které by bylo dobré pro výuku mít. Opět připomínáme, že nemusí být vše nové...Rodiče budoucích prvňáčků prosíme, aby nepospíchali s nákupy a o pomůckách se dohodli až s paní učitelkou třídní v prvních dnech školního roku. Prvňáčci ze zákona dostávají mnoho pomůcek zdarma, mnohdy v naší škole i nad jeho rámec. Zatím bude dobré prvňáčkovi opatřit aktovku, cvičební úbor a sportovní boty pro výuku v tělocvičně a na hřišti, pevné přezůvky. Samozřejmě pro žáky a žákyně všech ročníků platí, že není nutné mít všechny pomůcky hned 1. den školního roku, bude určitá tolerance doby pro jejich opatření a doplnění. Je také možné, že jednotliví vyučující v prvních hodinách své požadavky poupraví, popř. doplní.

Děkujeme

Pomůcky 2.ročník 2022-23.pdf

Pomůcky 3.ročník 2022-23.pdf

Pomůcky 4. ročník 2022-23.pdf

Pomůcky 5.ročník 2022-23.pdf

Pomůcky 6.,7.,8.,9.ročník 2022-23.pdf