Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Pohár rozhlasu - krajské kolo

Pohár rozhlasu - krajské koloDatum konání:
24.5.2023

Dne 24.05.2023 se konalo krajské kolo Poháru rozhlasu, do kterého se probojoval i tým mladších žáků naší školy.

Tentokráte bylo chladněji, což se projevilo na výkonech některých hochů, kteří nezopakovali svá maxima z minulého týdne. Díky výměně závodníků v běhu na 1000 metrů jsem tolik neztratili a nakonec jsme získali výborné 2. místo.

Za zmínku stojí některé výkony, například Richard Kůta zvítězil v hodu míčkem výkonem 54,98 metrů, Lukáš Vopat skončil v běhu na 60 metrů na 2.místě s časem 8,28 sec., stejně si vedl i ve skoku vysokém, kde překonal laťku ve výšce 142 cm. I štafeta na 4 x 60 m podala krásný výkon a skončila na 2. místě v čase 32,43 sec.

Všem sportovcům moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy.