Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > No Backpack Day

No Backpack DayPRVNÍ AKCE „NO BACKPACK DAY“ DOPADLA VE ŠKOLE NA VÝBORNOU

 

Žákovský parlament základní školy se tentokrát postaral o organizaci prvního ročníku akce pod názvem“ NO BACKAPACK DAY“.  Šlo o to, dorazit do školy jako každý den, jen si své školní potřeby donést v originálním zavazadle, či balení. Vynechat tradiční školní aktovku či batoh a rozjet tak svou fantazii. A to se opravdu povedlo. Velký počet dětí se svými originálními nápady zaplavily školu. Byl vidět sušák na prádlo a na něm rozvěšené učebnice a sešity, hrnce plné učebnic, nákupní vozíky a košíky různých rozměrů a značek obchodních řetězců, zahradní kolečko, sítě na ryby, mikrovlnná trouba, mobilní přenosné krabice na zvířata, bedny a bedýnky, krabice a krabičky, zkrátka cokoliv. Žáci a nejen ti, i učitelé se předvedli. Kočárky pro panenky přivezly jejich osobní věci, spořící prasátko apod. Pan ředitel všechny zúčastněné odměnil sladkostí a pořídila se společná fotografie všech tříd i fotografie jednotlivých tříd. Velmi povedený den.

Děkujeme žákovskému parlamentu za uskutečnění této akce, kde se všichni nasmáli.

Mgr. Hana Procházková, Monika Součková – garanti ŽP a za ŽP Baruška Karpjaková – starostka