Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Mladší žáci v Poháru rozhlasu opět úspěšní

Mladší žáci v Poháru rozhlasu opět úspěšníDne 16.05.2023 se uskutečnilo okresní kolo Poháru rozhlasu mladších žáků a žákyň, kterého se zúčastnila i naše škola. Počasí bylo pro atlety velmi příjemné a všichni měli možnost podat maximální výkony. Družstvo dívek nakonec obsadilo pěkné 7. místo. Soutěž začala děvčata perfektní štafetou, která zvítězila časem 32,25 sec. Za zmínku určitě stojí výkony Aničky Krajíčkové, která v běhu na 60 metrů obsadila 2. místo s časem 8,61 sec. a výkonem 138 cm obsadila výborné 1. místo ve skoku vysokém. Chlapci si vedli ještě lépe a nakonec celou soutěž ovládli se ziskem 3673 bodů. Ve svých disciplínách zvítězili Lukáš Vopat v běhu na 60 m časem 8,20 sec., Petr Macháček výkonem 154 cm ve skoku vysokém a Richard Kůta v hodu kriketovým míčkem s výkonem 56,57 metrů. Chlapci také výborně zvládli štafetu, kdy doběhli na pěkném druhém místě.

Všem sportovcům moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy.