Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Lyžák - den třetí

Lyžák - den třetíOpět zasíláme pozdravy z Božího Daru. Daří se nám dobře, slunce a horský vzduch nám malují červené tváře a nosy, sjezdovky jsou pěkně upravené a lesknou se jako zrcadlo a lyžování nás opravdu baví. Prostě romantika. Chválíme všechny děti za obrovský kus práce, za úžasné pokroky v dovednostech, nasazení a zápal pro lyžování. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na pochvalu skvělých instruktorů, bez nichž by se tak dobře všem nedařilo. Večer jsme ještě vyslechli poutavou přednášku Štěpána Javůrka (spisovatele a ředitele DA Krušnohoří)  o krásách Krušných hor  a pak jsme vyzkoušeli pomocí pantomimy učitelky ze znalostí písniček. Aby nás únava zcela neskolila, uděláme si zítra odpočinkový den, z poloviny lyžařský a z poloviny procházkový a ulevíme namoženým svalům. Zdravíme po lyžařsku: Skol!