Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Listopadové sportování

Listopadové sportováníListopadové sportování

V listopadu proběhlo několik soutěží v rámci AŠSK, kterých se naši žáci zúčastnili a poměřovali své výkony s ostatními školami v okrese i kraji.

Nejúspěšnější pro nás byla sálová kopaná. V okresním kole v hale IŠSTE nastoupilo do turnaje 11 škol. Dobrý los nám zajistil umístění ve skupině a na konci turnaje na nás čekala stříbrná medaile a postup do krajského kola. Krajské kolo ve Františkových Lázních se neslo ve znamení vyrovnaných zápasů, kde nakonec rozhodovalo brankové skóre. I přes zarputilou hru jsme nakonec skončili na 4. místě. Děkujeme za reprezentaci družstvu ve složení – Hirth T + Böhm R (nejlepší střelci týmu)., Šedivec M. (brankářská opora týmu), Darjanin A., Sinkule M., Kůta R., Brláš P., Hradský M., Baran J., Makaj A. a Hazuka M.

Zúčastnili jsme se i okresního kola ve stolním tenisu v Novém Sedle. Chlapecký tým (Hora F., Pudil J., Böhm R.) obsadil 9. místo a dívčí tým (Jelínková B., Burianková A.) 8. místo.

V listopadu se také konala okrsková kola ve florbalu. Mladší žáci, starší žáci a starší žákyně bohužel nepostoupili z těchto kol do okresu, ale podařilo se to mladším dívkám. Dívčí družstvo ve složení – Bakurová A., Krajíčková A., Strmisková N., Janů E., Krytinářová K., Krauzová K., Makovičková P. a Horváthová E. - si svou dobrou týmovou hrou vybojovalo stříbrnou medaili a postup do krajského kola, kde jim budeme držet palce a přát úspěch.