Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Krajské kolo Odznaku všestrannosti

Krajské kolo Odznaku všestrannostiDatum konání:
29.5.2023

Dne 29.5.2023 se konalo krajské kolo v Odznaku všestrannosti olympijských vítězů v Ostrově nad Ohří, kterého se zúčastnilo 16 týmů Karlovarského kraje, které si postup vybojovaly na okresních kolech. Ve velmi silné konkurenci naše družstvo vybojovalo krásné 3. místo a bohužel si tak nezajistilo postup na republikové finále v Brně. V kategorii jednotlivců ve svém ročníku vyhrála Anička Krajíčková, na 2. místě skončil Ludvík Killinger a Jan Krajíček. Ludvík a Anička si svými výkony vybojovali účast na republikovém finále. Moc jim gratulujeme. Všem sportovcům moc děkuji za vzornou reprezentaci školy a za předvedené výkony. Také bych moc chtěla poděkovat za podporu vedení školy a žákům za pilnou přípravu před závody.