Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Evropský den jazyků - 26.září

Evropský den jazyků - 26.záříDatum konání:
14.9.2022

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci,

26.září je dnem, ve kterém se Evropa zaměřuje na podporu učení jazykům. Že je důležité se učit jazykům, pociťujeme při každé návštěvě zahraničí - o prázdninách, na dovolené, ale i při poslechu písní, sledování filmů v originále, či běžné komunikaci se zahraničními hosty zde u nás v České republice. Naše škola může díky velmi kvalitnímu týmu jazykářů své žáky a žákyně na tyto situace připravovat. Mnoho z nich je schopno samostatné základní komunikace již v útlém věku.

S radostí se tedy připojujeme k oslavám tohoto dne a dovolujeme si Vás pozvat se podívat. Přijďte v pondělí 26.9.2022 mezi 10.00 a 12.00, budeme se na Vás těšit.

Jazyky-EDL-flyer-CZ.pdf