Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Kampaň obyčejného hrdinství

Kampaň obyčejného hrdinstvíKAMPAŇ OBYČEJNÉHO HRDINSTVÍ

V týdnu od 26. dubna do 2. května byli žáci naší školy seznámeni s prosbou o zapojení se do výzvy ekoškoly, do tzv. KAMPANĚ OBYČEJNÉHO HRDINSTVÍ.

Účastníci kampaně si vybrali některé (či všechny) z devíti výzev, které se snažili během daného týdne plnit.

Úkoly z kampaně jsou nástrojem k zamyšlení nad tím, jak může každý jednotlivec svým přínosem přispět k ochraně životního prostředí. Děkujeme všem zapojeným žákům a jejich rodinným příslušníkům, kterých letos bylo bohužel jen dvacet. Doufáme, že velký díl na tom má pouze nepřítomnost dětí ve škole díky koronavirové krizi a že výzvy kampaně nevědomky plnilo daleko více lidí.

Připojuji fotografickou reportáž mého (Krausová Šárka – koordinátorka ekoškoly) týdne obyčejného hrdinství a týdne rodiny Jarosilových.

                                                                                                                                                                                                                                               Š. Krausová