Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Celostátní přehlídka dětské recitace – krajské kolo

Celostátní přehlídka dětské recitace – krajské koloSilvinka Postlová si řádně užila soutěže v recitaci, která se konala 7. 4. 2022 v pěkném prostředí ZUŠ v Aši. Před zahájením akce se všichni zúčastnění recitátoři shromáždili na jevišti, kde proběhly hlasové rozcvičky a aktivity, při nichž děti odbouraly nervozitu a trému.

Vystoupení všech recitátorů 1. a 2. kategorie měla vysokou úroveň a proběhla v příjemné přátelské atmosféře. Porota všechny pochválila, obdarovala diplomy a drobnými dárky a dva nejlepší recitátory vyslala do celostátního kola. Členové poroty si také našli čas, aby podiskutovali s účastníky soutěže a poradili jim, jak přednes ještě zkvalitnit.

Silvinka Postlová, třebaže se neprobojovala do republikového kola, zaslouží poděkování za pěkný výkon a vynikající reprezentaci naší školy.