Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Boží Dar 2022 - den první

Boží Dar 2022 - den prvníDatum konání:
31.1.2022
Datum ukončení:
4.2.2022

Boží Dar 2022 – den první

V neděli 30. ledna jsme s žáky šestých, sedmých, osmých a devátých tříd odstartovali pobyt na Božím Daru, abychom zde strávili „boží“ týden plný lyžování, her a soutěží. Seznámili jsme se s objektem, penzionem PINOKIO, a rozdělili se do pokojů. Během odpoledne jsme stihli první obhlídku lyžařského areálu Novako, kam to máme opravdu jen pár krůčků a kde jsme nechali seřídit lyže a obuli se (někteří úplně poprvé) do lyžáků. Po večeři byly děti seznámeny s režimem dne a nechyběla ani přednáška na téma Výzbroj a výstroj, po které se zaručeně nikdo neztratí, ani neumrzne. Zahráli jsme si první dvě „celolyžákové hry“ a poté už jsme se odebrali na kutě, protože zítra začínáme…