Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Atletika jede, aneb tradiční Pohár rozhlasu

Atletika jede, aneb tradiční Pohár rozhlasuVe dnech 17. a 18.5.2022 se uskutečnilo okresní kolo tradiční soutěže v atletice Poháru rozhlasu.
V úterý bojovali o medaile mladší žáci a žákyně. Dívky si vedly v silné konkurenci velmi dobře a nakonec obsadily pěkné 5.místo. Za zmínku stojí výkony Anny Krajíčkové, která vyhrála běh na 60 m a také skok vysoký. Mladší žáci od první disciplíny vedli celkovém pořadí a nakonec skutečně zvítězili s obrovským bodovým náskokem. Vítězi ve svým disciplínách se stali Jan Krajíček v běhu na 60 m a skoku vysokém, Robert Böhm v hodu kriketovým míčkem, Ludvík Killinger ve skoku dalekém.
Starší žáci obsadili nakonec 12. místo a starší žákyně vybojovaly slušné 9. místo.
V úterý 24.5. 2022 se konalo krajské kolo, kam postoupili mladší žáci. I tentokráte kluci nenašli přemožitele a podobnými výkony opět s velkým náskokem zvítězili.
Všem sportovcům děkuji za vzornou reprezentaci školy.