Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Adaptační kurz žákovského parlamentu

Adaptační kurz žákovského parlamentuO víkendu z 20. na 21. října 2023 poprvé odjely děti ze žákovského parlamentu naší školy společně s p. uč. Procházkovou a  p. as. Součkovou na adaptační pobyt. Místem byly Dasnice, hospůdka U Šabalků. Ve velmi příjemném prostředí se dětem i vedoucím dobře pracovalo. Cílem pobytu bylo vymyslet menší i větší zábavné, vzdělávací, možná  i poučné akce pro žáky naší školy a obyvatele města Březová. Pobytu se účastnilo celkem 17 dětí a 2 dospěláci. Za dětmi se přišel podívat pan ředitel, který také pomohl s některými nápady. Večer se pekly buřty, zpívalo se a druhý den se pilně pracovalo. Na konci pobytu odjížděli všichni spokojení a nadšení z toho, co vše vymysleli. Máme se na co těšit ????.

Žákovský parlament ZŠ Březová

Barča Karpjaková, starostka