Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > A zase ta gymnastika.

A zase ta gymnastika.A zase ta gymnastika…

Z okresního kola ve sportovní gymnastice jsme skočili hned do krajského, které se konalo na Březové dne 22. 3. 2022. Soutěžilo celkem 12 družstev sestavených ze škol celého Karlovarského kraje. Konkurence byla velká, přesto jsme jako škola získali několik medailí. Mladší žákyně (Šihovcová Zuzana, Šeligová Melisa, Zímová Valérie, Halčinská Petra) se umístily na druhém místě, starší žákyně (Sacherová Nella, Krausová Martina, Schugová Sandra, Francová Justýna) obsadily 4. místo a družstvo kluků (Gaži Dominik, Pudil Jaroslav, Köhler Dan) získalo zlatou medaili. Vítězi v kategorii jednotlivců se stali Šihovcová Zuzana a Gaži Dominik.

Děkujeme závodníkům za reprezentaci školy a blahopřejeme.

                                                                                                                                                                                             Š. Krausová