Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > 8.A v Liberci

8.A v LiberciDatum konání:
20.6.2023
Datum ukončení:
22.6.2023

Ve dnech 20.6.2023 - 22.06.2023 se naše třída vydala vlakem na školní výlet do Liberce. Po příjezdu nás čekala návštěva science centra IQ Landie, čtyřpatrové vědecko - zábavní centrum nás přiblížilo vědě hravou formou. Poté jsme se vydali do aquaparku Babylon, kde se děti pěkně vyřádily na tobogánech, v divoké řece, v jeskyni a na dalších atrakcích. Večer jsme se ubytovali a seznámili se s centrem Liberce.

Druhý den nás čekal výstup na Ještěd, dominantu města. V horkém letním počasí byla cesta dost náročná, ale všichni jsme ji zvládli. Nahoře nás čekal krásný pohled na Krkonoše, Lužické hory a Český ráj. Odpoledne jsme se opět vraceli vlakem zpět do Sokolova, kde jsme se všichni rádi osvěžili v bazénu na zahradě naší paní učitelky. Večer proběhla grilovačka, táborák a zábavný večer plný vtipů Davida M.

Třetí den už na nás padla únava, takže budíček byl podle přání, po snídani jsem vše sbalili, uklidili a kolem poledne jsme se vrátili zpět na Březovou.

Výlet se nám moc líbil a užili jsme si ho.