1. výzva

uvod.png

Na každém tréninku nás vždy jako první čeká nějaká rozcvička, ale ještě před ní se samozřejmě musíme nějakým způsobem zahřát. Jedna tělocvična má po obvodu přibližně 80 metrů a jak již správně tušíte, tento týden nás bude čekat nějaké to běhání.

Je pouze na vaší fantazii, zda si doma na zahradě ohraničíte "tělocvičnu" a budete běhat do kola, nebo zda půjdete třeba někam do lesa, na hřiště nebo na cyklostezku. Důležitou roli nehraje čas, ani to jak rychle to uběhnete, ale záleží spíš na tom, abyste vzdálenost uběhli celou, aniž byste se museli zastavit, nebo snad jít.

Kategorie nejmladší a mladší žákyně I a II mají za úkol uběhnout 3 kolečka, tedy přibližně 250 m.

Kategorie starších žákyň III, IV, dorostenek a žen mají za úkol uběhnout alespoň 6 koleček, tedy asi 500 m.
Nezapomeňte, že váš výkon bude ohodnocen určitým počtem bodů. A nezapomeňte, že snaha se cení.
A co takhle vyzvat někoho na závod? Dokážete kolečka uběhnout rychleji než sourozenec?
Tak sportu zdar!